Sandarinimo putos
Sandarinimo putosSandarinimo putosSandarinimo putosSandarinimo putos

Sandarinimo putos

Penosil sandarinimo putos:

  • Window & Door Elastic elastingos langų sandarinimo putos. Lengvai naudojamos elastingos langų ir durų sandarinimo putos langams ir durims montuoti ir sandarinti. Tinka slėgiui neatsparioms ir judančioms jungtims.
  • GoldGun 65 Plus ypač didelės išeigos poliuretano putos. Aukščiausios kokybės ypač didelės išeigos poliuretano putos šilumos ir garso izoliacijai. Pistoletinės montavimo putos tiks ir išrankiausiems naudotojams ir nepalankiausiomis sąlygomis
  • Installation Gunfoam 65 156 didelės išeigos sandarinimo putos. Profesionalios didelės išeigos pistoletinės sandarinimo putos, skirtos dideliems sandarinimo ir užpildymo darbams.
  • SpeedFix EPS&XPS 878 universalios klijuojančios putos. Universalios klijuojančios putos su EasyGun aplikatoriumi, skirtos klijuoti išorės ir vidaus izoliacines plokštes, palanges, statybinius blokelius ir kt. Tinka naudoti lauke ir viduje. Puikios sukibimo ir šilumos izoliacinės savybės.
  • Premium Foam Cleaner nesustingusių poliuretano putų valiklis. Specialus nesustingusių montažinių putų valiklis, skirtas šviežioms statybinėms putoms nuo įrankių ir paviršių pašalinti.
Mūsų partneriai

SUSISIEKITE

UAB „BALTIJOS LANGŲ TECHNIKA“
Senasis Ukmergės kelias 14, Užubalių km.
Vilniaus raj., LT – 14302
Įmonės kodas: 124101382,
PVM kodas: LT241013811

2024 © UAB „BLT - Baltijos langų technika". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod